UNO

UNO Mac için

Kart Hayranları için Ücretsiz Oyun

UNO, özellikle bilgisayarlarında yalnız oyuncuların oynayabileceği şekilde oluşturulan popüler kart oyununun bir versiyonudur. Oyunun kurallarının anlaşılması kolaydır, bu da her yaştan oyuncunun hiçbir sorun olmadan harekete geçebilmesi anlamına gelir.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Kullanımı ücretsiz
  • Oyun son derece bağımlılık yapıyor
  • İle kavramak kolay

DEZAVANTAJLAR

  • Çok oyunculu mod yok
  • Grafikler oldukça basit

Çok iyi
8

UNO, özellikle bilgisayarlarında yalnız oyuncuların oynayabileceği şekilde oluşturulan popüler kart oyununun bir versiyonudur. Oyunun kurallarının anlaşılması kolaydır, bu da her yaştan oyuncunun hiçbir sorun olmadan harekete geçebilmesi anlamına gelir.

Beni de oyuna kat

Oyun birkaç farklı dilde oynanabilir ve seçim yapabileceğiniz iki farklı UNO sürümü vardır. Orijinal oyunda olduğu gibi, oyuncular dört farklı renkli takımdan kart alır ve kazanmak için setler yapmalıdırlar. Oyuncular orta zorluk seviyesinde olan bilgisayara karşı oynarlar ve oyunculara oyunu kolayca kazanma şansı olmaksızın oyunu kazanma şansı verir. UNO genellikle bir grup arkadaşıyla veya aile üyeleriyle oynanırken, bu versiyon sadece uzun vadede sahip olabileceği eğlence miktarını sınırlayan yalnız oyuncular tarafından yaratılmıştır.

Kart Oyunu Aşkı mısınız?

Zaten orijinal kart oyununun hayranları olan insanlar, bilgisayar versiyonunu oynamaktan sonsuz saatler geçirirler. Grafiklerin biraz istenmesi gerçeğine rağmen, UNO ücretsiz olarak kullanılabilir ve son derece bağımlılık yapar.

Sabit iTunes 7 ciltli LCD frekans spektrumlu görüntüleyici Kullanıcı, Sistem Tercihleri'ndeki Görünüm Seçenekleri'ni (UNO, mevcut olmayan bir anahtar için arıyordu) hiç bir zaman değiştirmemişse, UNO'nun ilk çalıştırıldığında doğru çalışmasını engelleyecek bir sorunu giderdi. Tüm dosya işleme ortam değişkenlerine daha az bağımlı hale getirildi (bu, "karışık değişkenleri" ortam değişkenleri olan sistemlerde güvenilirliği geliştirir). Atanan "Enter / Return" tuşu "Install" ve "OK" butonlarına. "İptal" tuşlarına Atanan "Esc" tuşu. (Bu, daha az fare tıklatmasına izin verir ve "Yükleme" panelinde "Enter" a basarak 800x600 kurulumlarında UNO kurulumuna izin vermek için geçici bir geçici çözümdür. Kod temizleme ve UI temizleme. Kullanılmayan UI öğeleri ve kullanılmayan kod blokları, nadir görülen bir soruna neden olabilecek deneysel bir özellikten arta kaldı. Küçük menü öğeleri (% 20 azalma), popüler istek ile geri döndü.

Değişiklikler

  • Sabit iTunes 7 ciltli LCD frekans spektrumlu görüntüleyici Kullanıcı, Sistem Tercihleri'ndeki Görünüm Seçenekleri'ni (UNO, mevcut olmayan bir anahtar için arıyordu) hiç bir zaman değiştirmemişse, UNO'nun ilk çalıştırıldığında doğru çalışmasını engelleyecek bir sorunu giderdi. Tüm dosya işleme ortam değişkenlerine daha az bağımlı hale getirildi (bu, "karışık değişkenleri" ortam değişkenleri olan sistemlerde güvenilirliği geliştirir). Atanan "Enter / Return" tuşu "Install" ve "OK" butonlarına. "İptal" tuşlarına Atanan "Esc" tuşu. (Bu, daha az fare tıklatmasına izin verir ve "Yükleme" panelinde "Enter" a basarak 800x600 kurulumlarında UNO kurulumuna izin vermek için geçici bir geçici çözümdür. Kod temizleme ve UI temizleme. Kullanılmayan UI öğeleri ve kullanılmayan kod blokları, nadir görülen bir soruna neden olabilecek deneysel bir özellikten arta kaldı. Küçük menü öğeleri (% 20 azalma), popüler istek ile geri döndü.

mac için Temalar en fazla indirilenler

UNO hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×